Ürün Kodu: 1616
Kategoriler: Tente Sistemleri

Teknoloji şemsiye sistemleri konusunda da gelişim göstermiş, uzaktan kumandalı açılır tente sistemlerini hayatımıza dahil etmiştir.

 

Paris’teki meşhur kafelerde sık sık görülen uzaktan kumandalı açılır tente sistemleri artık ülkemizde de görülmeye başladı. Sahil kesimlerinde bulunan yiyecek içecek mekanlarında görmeye alışkın olduğumuz bu sistemler, giyim mağazaları ve marketlerinde de şık bir görünüm için tercih edilmeye başlandı. Hem pratik hem de şık görünen bu sistemler için son derece güzel tente kumaşları lüks bir görünüm sağladı. Butik ve pahalı bir hava veren bu sistemleri kurdurmak isteyenler, dış mekana özel ölçüler alarak özel tasarım yaptırabiliyor.

 

Kumandalı Tente Sistemleri Kullanım Alanları

 

Bu tür tente çeşitlerinde üç katmanlı kumaş ve çelik gövde kullanılıyor. Biz de müşteri memnuniyetini daha üst düzeye çıkarmak için son moda tasarımlar ve mekana özel ürünler üreterek kullanışlı ve özel ürünler üretmeye gayret ediyoruz. Ani bir yağmur basınca, güneş yakıcı etkilerini göstermeye başlayınca saniyeler içinde açılıp kapanabilen sistemler, binlerce kez kullanılabiliyor. Herhangi bir arıza durumunda ise teknik ekibimiz desteklerini sunuyor. Modern dış mimarinin en güzel ürünlerinden biri olan uzaktan kumandalı açılır tente sistemleri evlerde, iş yerlerinde, pencerelerde dahi kullanılabiliyor.

 

Otomatik Tente Sistemleri Uygulaması

 

Otomatik açılıp kapanabilen özelliğe sahip olan tente modellerinde birçok çeşit var. Müşterimizin mekanının ölçüsünü alarak kumaş kartelamızı sunuyoruz. Seçim yapıldıktan sonra özel ölçüye göre üretilen sistem, montaj ekibimiz tarafından monte ediliyor. Açılıp kapanma sistemi kontrol edilerek uygun olarak çalışıp çalışmadığına bakılan tenteleriniz kullanıma hazır biçimde teslim edilmektedir. Gerektiğinde tente bakım hizmeti ve tente tamiri alanlarında hizmet veren firmamız, ihtiyacınıza lazım gelen her konuda sizinle iletişime devam eder.

 

Otomatik Tente Sistemlerinin Maliyetleri

 

Tente kumaşları son derece farklılık gösteren çeşitlerdir. Bu kumaş çeşitlerine göre bütçeniz de değişecektir. Bu yüzden maliyetler hesaplanırken işçilik, malzeme ve diğer giderler de hesaba katılmaktadır. Her mekan için farklı bir ölçü söz konusu olacağından fiyatlarda farklılık görülmesi de doğaldır. Fiyatı belirleyen malzeme kalitesi ve birim fiyatları belirlendiğinde otomatik tente sistemleri fiyat olarak uzun vadede avantaj sağlayacaktır.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir