İstanbul Tente, şemsiye ve tente sistemleri gibi gölgelik ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kurulmuştur. Son derece önemli bir ihtiyaç olan gölgelikler, aynı zamanda yağmur ve kardan korunmayı da sağlar.

 

Ülkemizdeki yapılaşmanın artması ve yeşil alanların artması nedeniyle doğal afetler artış göstermiştir. Bu durumda dolu benzeri hasar verici yağışlar olduğunda mekanların zarar görmesi kaçınılmaz hale gelmiştir. Bu ve benzer durumlar başta olmak üzere birçok hava koşulunda açık alanları kullanabilmek ve zararı minimize etmek için tente ve şemsiye sistemleri kullanımı son derece önemlidir. Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak, pergola sistemleri, şemsiye sistemleri ve tente sistemleri konusunda müşterilerimizin ihtiyacına yönelik üretim ve tasarım yaparak hizmet vermeye başladık.

 

Tente sistemlerinin aksamlarından brandalarına uzanan tüm detaylarında ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak bizim öncelikli görevimizdir. Bu yüzden memnun kalacağınız birçok alternatif üreterek sonuç almaya özen gösteren firmamız güvenilir bir marka olmayı sağlamıştır. Bu güven ve anlayışla köklü bir üretici ve uygulayıcı olma yolunda siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaştık.

 

Misyonumuz

 

Gölgelik sistemlerinde müşterinin  ihtiyacının tam karşılığını alabilmesi için yola çıkan ekibimiz, sizin için en iyi çözümleri sunma konusunda görev almaktadır. Kaliteli malzemeler, üstün işçilik ve detaylara önem veren felsefemizle, uzun yıllar kullanabileceğiniz tente sistemleri üretiyoruz. Güvenliği sağlayan ve her geçen gün teknolojik imkanlarla geliştirdiğimiz modellerimiz size özel çözümler sağlıyoruz. İyi bir hizmet vermeyi ilke edinerek yola çıktığımız için kaliteli ve güvenli ve yaşam biçimini sağlamaya destek olmak görevlerimizden biri oldu. Uzun vadede memnuniyet sunmak adına, tente ve çadır sistemlerinde güvenilir adresiniz olmak istiyoruz.

 

Vizyonumuz

 

Kendini yenileyen ve geliştiren bir vizyona sahip olduğumuz için en güncel ve modern sistemleri üreten ekibimizle hizmet veriyoruz. Müşterinin ihtiyacının tam karşılığını verebilmek adına tente sistemleri ve şemsiye sistemleri gibi alanlara uzman olan kişilerle işimizi büyütüyoruz. Kaliteli, özgün, şık ve çözüm odaklı bir hizmeti benimseyen ekibimiz, alanında uzman tasarımcılarla özel mekanlar yaratmak ve çadırkent uygulamaları kurma konusunda da görev almaktadır. İstanbul Tente olarak en iyiyi isteyenlere en iyiyi sunuyoruz.

WhatsApp