Tente Arızaları Nelerdir?

Tente Arızaları Nelerdir?

Tente yaptırmayı düşünenler az risk almak için tente arızaları nelerdir merak eder. Bu arızaların ortadan kaldırılmasını sağlayan uzmanlar size birçok çözüm sunacaktır.

 

Sıcakta tercih edeceğiniz birçok dış mekan tedbiri arasında yer alan tente arızaları son derece kolay biçimde çözülebilir. Bu arızaların giderilmesi gerektiğinde en doğru çözümleri bulacağınız uzmanlarla çalışmanız gerekecektir. Tente siparişi verdiğiniz zaman çalıştığınız firmanın güvenilir olması, teknik destek kaleminin sürüyor olup olmaması araştırılmalıdır.

 

Kaliteli bir tente uygulamasında brandadan iskelete kadar tüm detaylar özenle yapılmıştır. Çoğu zaman iyi bir tente sistemi yaptırdığınızda bu sistemi uzun yıllar kullanmanız mümkün olur. Ancak çeşitli nedenler göz önünde bulundurulduğunda bazı durumlarda tente sistemlerinin çökmesi sorunu yaşanabilir. Arızaların giderilmesi gerektiğinde ilk akla gelen şey tentecinizi aramak olmalıdır. Çünkü en iyi çözümü  montajını yapan ustalar sunacaktır.   Tente arızaları nelerdir dediğimizde aşağıdaki iki sorun gündeme geliyor. Bunlar:

 

  • branda kaynaklı sorunlar
  • mekanizma sorunları olmak üzeredir.

 

 

Tentenin Mekanizmasının Bozulması

 

Tentenin mekanizmasının bozulması halinde ciddi bir tadilat süreci gerekecektir. Bu sürecin takip etmesi esnasında mekanizmanın sorunu tespit edilir. Değişmesi ya da yenilenmesi gereken bir parça varsa bu parçanın yenilenmesi sağlanır. Montaj kaynaklı sorunlar da sistemin kararlı çalışmasını engelleyebilir. Bu yüzden işinde uzman olan birinin kontrollerini iyi yapması son derece önemlidir. Mekanizmal sorunların giderilmesinde ihtiyacınız olan doğru uygulamaların yapılmasını sağlayan sistemler, işinde ehil olan kişilerce kısa sürede düzene girmektedir. Bazen komple değiştireceğiniz tente sistemleri eskisinden çok daha ucuza mal olabilir. Bu yüzden doğru ürünlerin tercih edildiği bir firmayla çalışmanız gerekir.

 

Branda Sorunları

 

En sık rastlanan sorunlardan biri branda sorunlarıdır. Başta kalitesiz baskı tekniklerinin tercih edilmesi olmak üzere, kumaşın kalitesizliği, hava şartları ve mekandaki asidik etkiler brandalardaki logo ya da yazıların silinmesine neden olur. Kumaşın zamanla yıpranması, yırtılması ya da hasar görmesi de olası sorunlar arasında dikkat çekmektedir. Brandaların yenilenmesi ve temizlenmesi için gereken özen gösterilmediğinde birçok kişinin düştüğü hatalardan olan kalitesiz malzemeler göze çarpmaktadır. Branda tamiri ve baskıların tekrar yapılması gibi durumlarda firmamızı tercih ederek memnun kalacağınız sonuçlar alabilirsiniz.

WhatsApp