Ürün Kodu: 1622
Kategoriler: Tente Sistemleri

Farklı bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilmekte olan kasetli tenteler kullanıcılara avantaj elde edilmesini sağlamaktadır.

Özel olarak hazırlanmakta olan kasetli tente mafsallı tente nerede saçak bölümünde yapılan çalışmalar ile oluşturulmuş olan profil sayesinde kumaşı saklayacak şekilde kapanması ile hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan mafsallı tentelerde özellikle profilin kaset üzerinden kapanarak kumaşının gizlenmesi ile daha şık bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında görünüme önem verenler için tercih edilebilecek seçeneklerden biridir. Tente kumaşının profil içerisine sıkıştırılmasıyla toplanmasının ardından kaset sayesinde kente kumaşının gizlenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede istenildiği gibi daha şık bir görünüme sahip olması ve daha kullanışlı sonuçlar elde edilmesi sağlanmaktadır.

Kasetli Tente Modelleri

Sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle tercih edilmekte olan kasetli tente modelleri özellikle tentenin kumaşının daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Tentenin kumaşı kaset içerisinde saklanarak bu sayede dış koşullara karşı daha uzun süre korunabilir. Kaliteli kullanım olanağı sağlaması nedeniyle ihtiyaç duyulabilecek her alanda tercih edilebilecek bir modellerden biridir.

Islak olarak kapatılması durumunda tentenin kumaşı kapalı ortamda kurmak zorunda kalacağı için küf ya da koku gibi problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle özellikle dikkatli olunması gerekmektedir. Tentenin kuru şekilde kapatılması önemlidir. Aksi durumda tente kumaşında yaşanacak olan problemler kullanıcıların sorun yaşamasına neden olmaktadır.

Kasetli Tente Fiyatları

Kullanılacak olan alana göre belirlenecek olan boyutlar üzerinden çalışma yapılmaktadır. Tente kullanırken özellikle derli toplu görünmesini sağlamak isteyenler için tercih edilmektedir. Dikkatle şekilde kullanılması daha uzun süre sorunsuz kullanım olanağı elde edilmesini sağlamaktadır. Tente kumaşında herhangi bir kısıtlama olmadan kullanım sağlanabilir. Uzun süreli kullanım olanağı elde etmek isteyenler için gerçekleştirilecek olan çalışmalarda en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir.

Birbirinden farklı şekillerde hazırlanmış olan modeller kullanıcıların zevklerine ve beklentilerine uygun şekilde tercih yapılmasını sağlamaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalarda alınan ölçüler üzerinden üretim yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanacak olan işlemlerin ardından kurulum işlemleri yapılarak kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Farklı ölçülere göre kasetli tente fiyatları belirlenmektedir.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir