Ürün Kodu: 1614
Kategoriler: Tente Sistemleri

Tente sistemleri her mekana göre tercih edilebilir. Mafsallı tente çeşitleri ise genele manevra kabiliyeti az olan dar yerler için idealdir.

 

Dışarı çıktığımızda birçok market ve iş yerinde mafsallı tente görürüz. Kısıtlı bir alan söz konusu olursa, açılıp kapanma açısından kolay olan mafsallı tenteler tercih edilir. Eklemli kolları olduğu için “mafsallı” ismini almıştır. Hem kolay uygulanır hem de maliyetleri açısından son derece uygundur. Boyut olarak minimal de düşünebileceğinizden minik bir ekmek büfesinde bile kullanılabilmektedir. Hatta bazı seyyar tazgahlarda mafsallı tente sistemlerini görürüz. Bu sistemler düğme ya da kumandayla açılıp kapanabilir, yağmur sensörü, güneş sensörü gibi özelliklerle donatılmış olabilir.

 

Mafsallı Tente Sistemleri Kullanım Alanları

 

Alüminyum ekstruzyon profiller kullanılarak üretilen mafsallı tente çeşitleri ev, alanı geniş olmayan dış mekan gibi yerlerde kullanılır. 100’den fazla çeşidi bulunan tente özellikleri, avantajlı uygulama alanları ve fiyatları nedeniyle birçok kişinin ilk tercih ettiği sistemler bunlardır. Kullanım alanı olarak her yer diyebiliriz. Giyim mağazaları, kafe ve restaurantlar, teras kafeler gibi birçok yerde tercih edildiği gibi evlerde de bu sistemler pratik bir kullanım sağlar. Bahçe ve teraslar için çok ideal sistemlerdir.

 

Mafsallı Tente Sistemleri Uygulaması

 

Sistemin uygulanması yapılmadan eğim oranı da bilinmez. Bu yüzden ortalama 45 dereceye kadar ayarlanabilir olduğunun bilinmesi gerekir. Mafsallı tente sistemleri uygulamasını yapacak kişinin deneyimi ve sizin mekanınız için en uygun sistemin bu olduğunun belirlenmesi sonuç açısından en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır. Uygulama için öncelikle mekanın ölçüsü alınır. Daha sonra müşteriye malzemeler hakkında bilgi verilir. Seçimler tamamlandıktan sonra uygulama için gün verilir ve montaj ekibi kurulumu yapar. Bu aşama sonrası eğim oranı belirlenir ve müşteriye kullanım yönergeleri verilir. Kurulum sonra bakım ve tamir gibi gereksinimler konusunda müşteri bilgilendirilir.

 

Mafsallı Tente Fiyatları

 

Belki de güneş ve yağmurdan korunmak için tercih edilen sistemler arasında en ekonomik olanı mafsallı tente çeşitleridir. Çünkü istenilen ebatta ve istenilen tente kumaşı kullanılarak üretilebilirler. Mafsallı tente fiyatları metrekare bazından hesaplanır ve malzemelerin kalitesine göre farklılaşabilir.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir