Ürün Kodu: 1615
Kategoriler:

Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan tente modelleri özellikle güneş ışığını veya yağmuru önlemek amacıyla tercih edilmektedir.

Geniş kullanım alanına sahip olan sabit tente gölge oluşturmak ya da yağmura karşı özellikle dükkanların ya da kullanım alanlarının önünü kuru tutmak amacıyla kullanılmaktadır. Hareketsiz sabit olarak hazırlanmış olan tenteler ihtiyaç duyulabilecek her alanda kullanılabilir.

Farklı ölçülerde ve renklerde hazırlanacak olan kumaşlar ile gerçekleştirilecek çalışmalar ile montaj işlemlerinin yapılmasının ardından kullanıma hazır hale getirilmektedir. Kısa sürede tamamlanacak olan işlemler ihtiyaç duyulan her alanda sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Hareketli tente modellerine göre sabit olması özellikle kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalardan biridir.

Sabit Tente Modelleri

Körüklüklü yada pergola tentelere göre sabit tente modelleri sabit bir şekilde kalması nedeniyle özellikle düzenli kullanılacak alanlarda tercih edilmektedir. Farklı renklerde ve desenlerde kullanılacak olan kumaşlar istenilen alana uygun şekilde aynı zamanda dekorasyonu da etkileyecek çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Belirlenen ölçülerde yapılacak olan çalışmalar ile istenilen modelin ortaya çıkartılması sağlanmaktadır.

Hareketle perdeler ihtiyaç duyulduğu durumda hareket ettirilerek açılıp kapatılabilir. Sabit tentelerin özellikle daha uygun maliyet ile yapılması tercih edilmesini sağlamaktadır. Market, manav, kafe, restoran veya pek çok farklı alanda özellikle güneş ışığını engellemek ya da yağmura karşı korunaklı alan oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Belirlenen ölçülerde yapılacak olan çalışmalar üzerinden kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Sabit Tente Fiyatları

Birim fiyat üzerinden yapılacak olan hesaplamalar ile fiyat seçenekleri oluşturulmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile tercih yapmak isteyenler için özellikle hareketli modellere göre daha uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Değişen fiyat seçenekleri incelemek isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler sayesinde belirlenen birim fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Düz ya da desenli tercih etmek isteyenler için sabit tente fiyatları alınan ölçüler üzerinden hesaplama yapılmasını sağlamaktadır. Her bütçeye uygun tercih yapmak isteyenler için kullanılabilecek kumaşlar ve tercih edilecek olan malzemeler fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Alüminyum veya demir profiller ya da kumaş seçenekleri özellikle belirlenecek olan fiyatları etkilemektedir.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir