Ürün Kodu: 1613
Kategoriler: Tente Sistemleri

Özellikle sıcak havaya karşı önlem almak ve gölgelendirme yapmak isteyenler için tercih edilecek olan tente modelleri arasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şık görünümü nedeniyle tercih edilmekte olan yarasa tente özellikle gölgelendirme amacıyla kullanılmaktadır. Yarasa kanatlarına benzemesi nedeniyle bu isimle anılmaktadır. Birbirinden farklı renklerin birlikte kullanımı ile hazırlanacak olan tenteler etkileyici görünümü nedeniyle özellikle otellerde veya kafelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Standart tente modellerinin dışına çıkılarak yarasa kanatlarına andıracak şekilde hazırlanmış olan tenteler birbiri içerisine geçirilerek gölgelik oluşturulmaktadır. Özellikle dış alanlarda çalışma yapmakta olanlar için şık görünümü nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden farklı renklerin birlikte kullanılması aynı zamanda dekoratif görünüme sahip olunmasını sağlamaktadır.

Yarasa Tente Modelleri

Kullanılacak olan alana göre birbirinden farklı renklerde ve şekillerde hazırlanması mümkündür. Tatil yerlerinde sıklıkla kullanılan yarasa tente modelleri aynı zamanda kafelerde de özellikle görsellik amacıyla tercih edilmektedir. Farklı renklerde hazırlanmış olan tentelerin yarasa kanadını andırması kullanıldığı alanlarda daha farklı bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.

Dekoratif görünmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Aynı zamanda gölgelik sağlaması da istenilen alanlarda özellikle sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Kaliteli malzemeler ile yapılan üretim çalışmaları sayesinde daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz ürünlere ulaşmanız sağlanmaktadır. Alınan ölçülere göre hazırlanacak olan tenteler istenilen alanda yapılacak olan montaj çalışmaların ardından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Yarasa Tente Fiyatları

Sahip olduğu fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekoratif bir görünüme sahip olması özellikle modelin tercih edilmesini sağlamaktadır. Üretim aşamasından itibaren montaj çalışmalarına kadar gerçekleştirilecek olan titiz çalışmalar ile sorunsuz şekilde kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan tentelerden biri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Evlerde ya da mekanlarda kullanılacak olan tenteler özellikle görselliğin yanı sıra gölgelik yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan modeller için yarasa tente fiyatları kullanıcıların isteklerine uygun şekilde hesaplanmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli tercih yapmak isteyenler site üzerinden birbirinden farklı modelleri inceleyerek en uygun seçeneklere ulaşabilirler. Model üzerinden yapılacak olan çalışmalarda belirlemiş olduğunuz renk seçenekleri ile işlem yapılmaktadır.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir