7/24 Tente Tamir Servisi

Tente sistemlerinde herhangi bir sorun yaşandığında çoğu zaman tente tamiri yaptıracak birilerini bulamazsınız.

 

Tente tamiri tente uygulaması yapan firmaların ana hizmet alanlarından biridir. Ancak çoğu zaman arıza gibi sorunlar olduğunda uygulama yaptığınız firmaları yanınızda bulamazsınız. Çeşitli bahaneler üretilerek tamir ve teknik destek süreci geçiştirilebilir. Böyle durumlar için güvenebileceğiniz bir firmayla çalışmanız son derece önemlidir. Firmamız sadece uygulama yapmakla kalmayıp tüm müşterilerinin tamir ve bakım gibi ihtiyaçlarını karşılama konusunda da yardımcı olur. Açılıp kapanma sorunları, tentelerin hasar görmesi ya da mafsallardaki problemler için ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

 

İstanbul Tente Tamircisi

 

Firmamız, İstanbul’un her yerinde tente tamiri hizmeti vermektedir. Bu kapsamda ihtiyacınız olan tamir, onarım, değişim ve yeniden kurulum gibi hizmetler karşılanmaktadır. Sizi gereksiz masraflar ve risklere sokmayan firmamız, tente tamircisi olarak uzmanlaşmış personelleriyle çalışmanızı sağlar. Böylece problemin net bir çözümünün bulunması için çalışır. Kaliteli yedek parçalar ve uygulamanın güvenilir eller tarafından yapılması sizi olası kazalardan korumuş olur. Yıllardır sektörde pişmiş olan personellerle çalışan firmamız, İstanbul’un her yerinde size hizmet vermeye hazırdır.

 

Tentenin Tamirinin Gerektiği Durumlar

 

Tente tamiri gereken durumlar son derece önemlidir. Bu sorunlar önem derecesi büyük ya da küçük olabilir. Genelde;

  • tentenin bağlarının kopması,
  • kumaşı yırtılan tente,
  • yazısı silinen tente,
  • tente motoru arızası,
  • ışıklı tente arızası gibi sorunların giderilmesi gerekir.

 

Motor sistemindeki bozukluklar son derece önemlidir. Kazalara neden olabilen montaj hataları da sizi zor duruma sokacaktır. Bu yüzden tamir gerektiren sorunlarda zamanında müdahale yaptırmak önemlidir.

 

Tente Değişimi

 

Eğer tamir edilemeyecek bir durumla karşı karşıya kalırsanız tente değişimi gerekebilir. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı tente modelleri arasından seçim yaparak uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız ürünler üretilebilmektedir. Bu tür ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamaya hazır olan firmamız tente değişimi hizmeti de vermektedir. Sizin için en uygun fiyatlarla hizmet verme imkanını sunan İstanbul Tente ile havanız bozulmadan her mevsim keyifle geçecektir. Her türlü tente arıza ve tamir konularında size destek vermeye hazır olan ekibimizi arayabilirsiniz.

WhatsApp