Tente Montajı Hizmetleri

Tente seçiminizi yaptınız, peki iyi bir tente montajı yapacak olan ve tentenizi sipariş edeceğiniz firmayı nasıl seçeceksiniz?

 

Tente montajı uzmanlık gerektiren ve son derece önemli olan bir işlemdir. Doğru bir montaj yaparak, tentenin kusursuz görünmesini sağlamak yeterli değildir. Önemli olan tentenin zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı olmasını sağlamaktır. Tente montajı yapılırken asıl önemli olan ihtiyacınıza karşılık verecek bir modelin seçilmesidir. Mekanınıza uygun ölçülerde üretilen, yüksek mukavemet özelliğine sahip olan bir tente seçmişseniz, tente montajı konusunda da sorun yaşamazsınız. Uygun malzemeler kullanılırsa tente montajı da doğru yapılırsa uzun yıllar kullanabileceğiniz bir gölgelik sistemine sahip olabilirsiniz.

 

Tente Montajı Nasıl Yapılır?

 

Tente sistemleri kurulumu için ilk aşama, mekanın keşfinin yapılmasıdır. Bu aşamada mekan incelenir, hangi kısma ne tür bir tente sistemi kurulacağına karar verilir. Müşteriyle görüşülerek uygun olan tente modeli seçilir. Model seçiminden sonra montaj için gün verilir. Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen tente kurulumu başarıyla tamamlandıktan sonra, müşteriye kullanım detayları iletilir. Yılda bir kez kontrol ve bakım yaptırılması tavsiye edilir.

 

Tente montajı sonrası herhangi bir arıza yaşanırsa en kısa sürede firmamıza bildirmelisiniz. Bazen yanlış kullanımdan kaynaklanan sorunların yaşanması görülebilir. Böyle durumlarda hemen iletişime geçeceğiniz ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Tente Montajı Neden Önemli?

 

Tente montajı ciddi bir önem taşır. Çünkü çelik ya da alüminyum gövdelerden üretilen bu sistemlerin yanlış monte edilmesi kazalara neden olabilir. Tentenin bilinçsiz kişiler tarafından gelişigüzel montajının yapılması size hem maddi hem de manevi zararlar verecektir. Bu yüzden profesyonel ekipmanlarla çalışacak olan ve işinde uzman kişilerden yardım almalısınız.

 

Tente Montaj Fiyatları

 

Tente siparişi verdiğiniz yer çoğu zaman beraberinde montaj hizmeti de verecektir. Ancak bazı yerlerde montaj hizmeti verilmez. Özellikle yapı malzemeleri satılan mağazalardan bir ürün almışsanız hem ürünün boyutu sorun çıkarabilir hem de montaj yapacak birilerini aramanız gerekir. Tente siparişini firmamız üzerinden verdiğinizde, montaj da ücretsiz olacaktır. Bu yüzden tente montajı fiyatları konusunda bize danışmadan alım yapmayın!

WhatsApp