Tente Tamiri ve Bakım Hizmetleri

Uzun yıllar kullanabileceğiniz gölgelik sistemleri için tente tamir bakım hizmetleri veren firmamız, mekanlarınızdaki yaşam kalitesini yükseltmeye özen göstermektedir.

 

Tente tamir bakım hizmetleri çeşitli problemler nedeniyle tentenin arızalanması ya da rutin kontrolleri için çalışmaktadır. Herhangi bir şikayetiniz olmasa da yılda bir kere tentenizi tamir ettirmeniz gerekir. Bakım yaptıracağınız ve memnun kalacağınız bir uzun vadeli kullanım için tente tamir ve bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Her ürünün belirli zaman aralıklarında kontrol edilmesi gerekir. Tenteler de böyledir. Özellikle motorlu sistemler ve tentenin kalitesiz olması durumundaki yazıların, resimlerin silinmesi birçok mekana “bakımsız” bir izlenim bırakır. Bunun önlenmesi için yıllık kontrollerin yaptırılması gerekir.

 

Tente Kumaş Değişimi

 

Tente kumaş değişimi en sık talep gelen konulardan biridir. Bu durumun en büyük sebebi, ilk tente siparişini verirken kalitesiz kumaş tercih edilmesidir. Bazı ürünlerde renklerin solması, kumaşın yıpranması hatta yırtılması gibi sorunlar görülür. Çok kötü bir görünüme neden olan bu sorun, en kısa sürede giderilmesi gereken problemlerden biri olarak dikkat çeker.  Tente kumaşı değişimi ya da onarımı gibi durumlar gerektiğinde temel aksamlarının kontrolü de dahil olmak üzere size hizmet veriyoruz. Hava şartlarına dayanıklı kumaş çeşitlerini bulmak istediğinizde size hizmet veren ekibimiz, en iyi biçimde montaj yapacak, sistemin kontrollerini siz istediğiniz zaman sağlamak üzere harekete geçecektir.

 

Bakım Hizmeti Neden Gerekli?

 

Bazı durumlarda tente problemleri olmadan bakım hizmeti almak gerekebilir. Bunların arasında yoğun iklim şartlarıyla etkilenen tenteler, boyası ve yazısı silinen kumaşların bakımının yapılması gibi durumlar söz konusudur. Ancak görünen hiçbir sorun olmasa dahi kontrol ve bakımın sağlanması gerekir. Özellikle kış aylarında aktif olarak kullandığınız bir tenteniz varsa yıllık bakımlarını yaptırarak sezona hazırlanmanız gerekir.

 

Tente Bakımı Maliyeti

 

Yeni bir tente almaktansa düzenli olarak tentenizin bakımını yaptırarak maliyetleri dengeleyebilirsiniz. Tenteler doğru monte edildiğinde uzun yıllar sorunsuz kullanılabilen ürünlerdir. Ama malzemeler kalitesizse ve aşırı rüzgar ve zorlama gibi durumlar mevzu bahis oluyorsa tentenin kısa sürede yıpranması olasıdır. Tente bakımı için bizimle iletişime geçerek, fiyat alabilirsiniz.

WhatsApp