Ürün Kodu: 1621
Kategoriler: Tente Sistemleri

Market, bakkal, otel veya kafe gibi pek çok farklı alanda kullanılmakta olan tente modelleri konusunda tercih edilecek seçenekler kullanıcıların beklentilerine göre değişmektedir.

Güneş ışığını ya da yağmuru engellemek amacıyla kullanılacak olan körüklü tente sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle tercih edilmektedir. Farklı tente kumaşları ile yapılacak olan çalışmalar ile birbirinden farklı renklerde ve desenlerde ve modeller oluşturmaktadır.

Rahat kullanımı nedeniyle günümüzde yaygın olarak tercih edilen modellerden biri olarak üretilmektedir. Çalışma ve uygulama prensibi ile kısa süre içerisinde açılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Körüklü özelliği gerekli olması halinde toplanarak alanın önünün açılmasını sağlamaktadır. Yağmur yağdığında ya da güneş ışıklarının en çok etkili olduğu zamanlarda açılarak mekanların önünü güneş ışığından ya da yağmurdan koruması sağlanabilir.

Körüklü Tente Modelleri

Farklı işlevselliği sahip olması nedeniyle körüklü tente modelleri günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. İleri geri hareket ettirme kabiliyetine sahiptir. Bu nedenle gerekli olması durumunda açılarak kullanılabileceği gibi istenildiğinde kapatılarak de toplanabilir. Sistemde bulunan körük sayesinde sorunsuz şekilde hareket ettirilmesi sağlanmaktadır.

Gölge oluşturmak isteyenler ihtiyaçlarına uygun şekilde el ile müdahale etmek zorunda kalmadan sistemi kullanarak tenteyi açabilirler. Aynı şekilde gerekli olduğu durumlarda sistem üzerinden tentenin toplanması sağlanabilir. Kullanacak olan mekanlara göre farklı malzemeler ile üretimi sağlanabilir. Alüminyum ya da demir profilden imal edilerek kullanıma hazır hale getirilebilir.

Körüklü Tente Fiyatları

Farklı ölçülerde gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile kullanılacak olan alana göre hazırlanması sağlanabilir. Kaliteli kumaşlar ile hazırlanması daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Birbirinden farklı renk ve desenlerde tercih yapmak isteyenler yapacakları incelemeler sayesinde en uygun seçeneklere ulaşım sağlayabilirler. Körük özelliği sayesinde tente gerekli olması durumunda açılarak daha sonrasında rahatlıkla kapatılabilir.

Belirlenmiş olan birim fiyatları üzerinden yapılacak olan hesaplamalarda körüklü tente fiyatları kullanılacak malzemeleri ve modellere göre belirlenmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirilen satışlar sayesinde kullanacağınız alana göre yapacağınız tercihler doğrultusunda kısa süre içerisinde hazırlanacak olan tenteyi kullanıma hazır şekilde teslim alabilirsiniz. Uzun süreli kullanım olanağı elde edilmesini sağlayacak malzemeler ile hazırlanan modeller satışa sunulmaktadır.

Ürün Kataloğu Mevcut Değildir